.
دانشگاه آزاد اسلامي واحد شبستر يکي از بزرگترين و توسعه يافته ترين دانشگاه هاي کشور
كسي كه عبادت هاي خالصانه خود را به سوي خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترين مصلحت را به سويش فرو خواهد فرستاد . حضرت زهرا سلام الله عليها **** دانايي توانايي به بار مي آورد ، و دانش دل کهن سالان را جوان مي سازد . حکيم فردوسي خردمند**** در روز قیامت چیزی سنگین تر از خوش اخلاقی در ترازوی اعمال بنده نیست. پیامبر اکرم (ص) **** ـ قالَ (صلى الله علیه وآله): مَنْ مَشى إلى مَسْجِد مِنْ مَساجِدِ اللّهِ، فَلَهُ بِکُّلِ خُطْوَه خَطاها حَتّى یَرْجِعَ إلى مَنْزِلِهِ، عَشْرُ حَسَنات، وَ مَحى عَنْهُ عَشْرُ سَیِّئات، وَ رَفَعَ لَهُ عَشْرُ دَرَجات.([2]) فرمود: هر کس قدمى به سوى یکى از مساجد خداوند بردارد، براى هر قدم ثواب ده حسنه مى باشد تا برگردد به منزل خود، و ده خطا از لغزش هایش پاک مى شود، همچنین در پیشگاه خداوند ده درجه ترفیع مى یابد.***** اخبار دانشگاه آزاد اسلامی شبستر را در تلگرام دنبال کنید ROIAUSHAB@ ****
چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام بدون کنکور

آغاز ثبت نام بدون کنکور دوره های کاردانی و کارشناسی 96

ثبت نام رشته های بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته نیمسال اول 97-96 آغاز شد .
کلیه متقاضیان ثبت نام دررشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی وکارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند ازساعت 16 چهارشنبه 11 مرداد ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته / محل مورد نظر خود اقدام نمایند.
داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه این مرکز نموده اند می بایست با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود از روز شنبه 28 مرداد ماه به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. لازم به ذکر است زمان شروع به تحصیل این دسته از متقاضیان نیمسال اول 97-96 می باشد.
داوطلبان می بایست قبل از ثبت نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند ، زیرا امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد . داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام نمایند.

به اطلاع  علاقه مندان برای ثبت نام در دانشگاه آزاد اسلامی شبستر می رساند از روز شنه 14 مرداد ماه می توانند با مراجعه حضوری از خدمات مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته و ثبت نام در دوره های بدون آزمون بهره مند شوند.
محل مراجعه روبروی اداره آموزش و پرورش شهرستان شبستر - خوابگاه ولایت دانشگاه آزاد اسلامی شبستر

 

 

رشته های کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی شبستر به همراه کد رشته:

 

 

رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی شبستر به همراه کد رشته:

 

 

رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی شبستر به همراه کد رشته:

 

رشته های کاردانی پیوسته آموزشکده فنی و حرفه ای سمای دانشگاه آزاد اسلامی شبستر به همراه کد رشته:

 

رشته های کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی شبستر به همراه کد رشته:

 

 

 


١٣:١٣ - پنج شنبه ١٢ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠١٩    /    تعداد نمایش : ٥٠٠٥خروج
© تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد شبستر مي باشد.