.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر یکی از بزرگترین و توسعه یافته ترین دانشگاه های کشور
كسي كه عبادت هاي خالصانه خود را به سوي خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترين مصلحت را به سويش فرو خواهد فرستاد . حضرت زهرا سلام الله عليها **** دانايي توانايي به بار مي آورد ، و دانش دل کهن سالان را جوان مي سازد . حکيم فردوسي خردمند**** در روز قیامت چیزی سنگین تر از خوش اخلاقی در ترازوی اعمال بنده نیست. پیامبر اکرم (ص) **** ـ قالَ (صلى الله علیه وآله): مَنْ مَشى إلى مَسْجِد مِنْ مَساجِدِ اللّهِ، فَلَهُ بِکُّلِ خُطْوَه خَطاها حَتّى یَرْجِعَ إلى مَنْزِلِهِ، عَشْرُ حَسَنات، وَ مَحى عَنْهُ عَشْرُ سَیِّئات، وَ رَفَعَ لَهُ عَشْرُ دَرَجات.([2]) فرمود: هر کس قدمى به سوى یکى از مساجد خداوند بردارد، براى هر قدم ثواب ده حسنه مى باشد تا برگردد به منزل خود، و ده خطا از لغزش هایش پاک مى شود، همچنین در پیشگاه خداوند ده درجه ترفیع مى یابد.***** اخبار دانشگاه آزاد اسلامی شبستر را در تلگرام دنبال کنید ROIAUSHAB@ ****
يکشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شبستر در واحد شبستر

جلسه  ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شبستر در واحد شبستر برگزار گردید

هشتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شبستر به دعوت  اداره ورزش و جوانان و به همت  دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر در سالن کنفرانس علامه جعفری دانشگاه برگزار شد.

در این ستاد که بیش از 40 سازمان و نهاد دولتی و مردم نهاد عضویت دارند دانشگاه آزاد اسلامی  از اعضا فعال و پیشرو می باشد.

در ابتدای جلسه آقای دهقان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان  و دبیر ستاد به گزارش در مورد اهتمام و عملکرد اعضای ستاد در امورجوانان از قبیل اشتغال و ازدواج  پرداخت و با اشاره به  آمار کارمندان مجرد  اهتمام جدی مسئولین و اعضا را در فرهنگ سازی در خصوص ازدواج را خواستار شد.

حجه الاسلام محمد زاده امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان نیز طی سخنانی ضمن تشکر از عوامل برگزاری جلسه خصوصا دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر به الگوی  زندگی اسلامی اشاره کرد و عامل موفقیت جامعه اسلامی را در ترویج فرهنگ زندگی پاک و آسان دانست.

ایشان به مسئولان یاد آور شد که  امور جوانان فقط با وام حل نمیشود و موضوع را نباید در تحصیل و اشتغال خلاصه کرد، چرا که در خانواده های متمول جامعه که با الگوهای غیر اسلامی و غربی زندگی را تعریف می کنند شاهد نابسامانی هستیم و لذا باید سبک زندگی آسان که همان شیوه زندگی ائمه و بزرگان دین است در جامعه باید آموزش و نهادینه شود.

فرماندار شهرستان نیز همکاری بیش از پیش  دانشگاه آزاد اسلامی در ارائه راهکارهای مناسب در مسائل و مشکلات  و ساماندهی  امور جوانان با اجرای طرح های پژوهشی توسط اساتید برجسته را خواستار شد.

طالب پور پس از استماع نظرات اعضاء و گزارش برخی از نهادها در مورد مسائلی مانند فرهنگ عمومی، اشتغال، ازدواج  و آسیب­های اجتماعی اعلام نمود سازمانها در کنار وظایف تخصصی وظیفه کمک به  حل مشکلات جوانان را دارند.

در پایان جلسه اعتبارنامه  فعالیت دو سازمان مردم نهاد که از طرف اداره ورزش و جوانان صادر شده بود  توسط امام جمعه و فرماندار شهرستان به دبیران مربوطه اعطا شد.

 

برای مشاهده عکسهای بیشتر می توانید به کانال تلگرامی عکس روابط عمومی در آدرس ذیل مراجعه فرمائید:

https://telegram.me/IAUSHAB_photo

 

 


١٤:٢٦ - يکشنبه ٨ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٢٨٧٩    /    تعداد نمایش : ١٤١٦خروج
© تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد شبستر مي باشد.