.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر یکی از بزرگترین و توسعه یافته ترین دانشگاه های کشور
كسي كه عبادت هاي خالصانه خود را به سوي خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترين مصلحت را به سويش فرو خواهد فرستاد . حضرت زهرا سلام الله عليها **** دانايي توانايي به بار مي آورد ، و دانش دل کهن سالان را جوان مي سازد . حکيم فردوسي خردمند**** در روز قیامت چیزی سنگین تر از خوش اخلاقی در ترازوی اعمال بنده نیست. پیامبر اکرم (ص) **** ـ قالَ (صلى الله علیه وآله): مَنْ مَشى إلى مَسْجِد مِنْ مَساجِدِ اللّهِ، فَلَهُ بِکُّلِ خُطْوَه خَطاها حَتّى یَرْجِعَ إلى مَنْزِلِهِ، عَشْرُ حَسَنات، وَ مَحى عَنْهُ عَشْرُ سَیِّئات، وَ رَفَعَ لَهُ عَشْرُ دَرَجات.([2]) فرمود: هر کس قدمى به سوى یکى از مساجد خداوند بردارد، براى هر قدم ثواب ده حسنه مى باشد تا برگردد به منزل خود، و ده خطا از لغزش هایش پاک مى شود، همچنین در پیشگاه خداوند ده درجه ترفیع مى یابد.***** اخبار دانشگاه آزاد اسلامی شبستر را در تلگرام دنبال کنید ROIAUSHAB@ ****
يکشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل

مراسم پایان سال و تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان و استادان

با عرض تبریک پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید نوروز خدمت همکاران عزیز به اطلاع می رساند با توجه به تعطلیلی روز پنج شنبه،  مراسم پایان سال و تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان و استادان ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 25 اسفند ماه در محل آمفی تئاتر مجتمع شماره 2 برگزار خواهد شد.
در این مراسم از زحمات یکساله کارکنان و استادان ارجمند تشکر و قدردانی نموده و همچنین از دونفر بازنشستگان در سال جاری همکاران محترم جناب آقای استاد توفیق مهدوی و جناب اقای رضا اختری نیز با اهداء جایزه و لوح سپاس تجلیل و سپاسگزاری خواهد شد. 
از فرزندان ممتاز کارکنان و استادان ارجمند نیز همچون سنوات قبل با اهداء لوح سپاس تشکرخواهد شد. از تمام همکاران عزیز و محترمی که فرزندان دلبندشان موفق به کسب رتبه های برتر و ممتاز در سال تحصیلی گذشته شده اند تقاضا می شود در اسرع وقت نسبت به ارائه کارنامه به همراه یک قطعه عکس سال جاری به کارگزینی دانشگاه اقدام فرمایند.
 
 
 
 

 


٠٩:٠٦ - يکشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٢٨٨٦    /    تعداد نمایش : ١٦٩٥خروج
© تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد شبستر مي باشد.