.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر یکی از بزرگترین و توسعه یافته ترین دانشگاه های کشور
كسي كه عبادت هاي خالصانه خود را به سوي خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترين مصلحت را به سويش فرو خواهد فرستاد . حضرت زهرا سلام الله عليها **** دانايي توانايي به بار مي آورد ، و دانش دل کهن سالان را جوان مي سازد . حکيم فردوسي خردمند**** در روز قیامت چیزی سنگین تر از خوش اخلاقی در ترازوی اعمال بنده نیست. پیامبر اکرم (ص) **** ـ قالَ (صلى الله علیه وآله): مَنْ مَشى إلى مَسْجِد مِنْ مَساجِدِ اللّهِ، فَلَهُ بِکُّلِ خُطْوَه خَطاها حَتّى یَرْجِعَ إلى مَنْزِلِهِ، عَشْرُ حَسَنات، وَ مَحى عَنْهُ عَشْرُ سَیِّئات، وَ رَفَعَ لَهُ عَشْرُ دَرَجات.([2]) فرمود: هر کس قدمى به سوى یکى از مساجد خداوند بردارد، براى هر قدم ثواب ده حسنه مى باشد تا برگردد به منزل خود، و ده خطا از لغزش هایش پاک مى شود، همچنین در پیشگاه خداوند ده درجه ترفیع مى یابد.***** اخبار دانشگاه آزاد اسلامی شبستر را در تلگرام دنبال کنید ROIAUSHAB@ ****
چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب

کارمند واحد شبستر شهردار بندر شرفخانه شد

سید مهدی دوراندیش از سوی استاندار آذربایجان شرقی به عنوان شهردار بندر شرفخانه منصوب و شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی مراسم تودیع و معارفه شهردار بندر شرفخانه با حضور فرماندار شهرستان و اعضای شورای شهر و مهمانان در سالن شهرداری بندر شرفخانه برگزار و سید مهدی دوراندیش به عنوان شهردار بندرشرفخانه معرفی شد.

در حکم صادره از سوی دکتر خدابخش آمده است: در اجرای تبصره 3 ذیل بند یک ماده 80 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1/3/75 با اصلاحات بعدی و با توجه به مصوبه شماره 1 مورخ 1/6/96 شورای اسلامی شهر بندر شرفخانه و نامه شماره 12369/م  مورخ 13/6/96 فرماندار محترم شهرستان شبستر، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار شهر بندر شرفخانه منصوب می­نمایم.

استاندار آذربایجان شرقی اظهار امیدواری کرده است با استعانت از پروردگار یکتا و با در نظر گرفتن عدالت در رسیدگی به امور شهر، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره­گیری از همه ظرفیت­ها  و تلاش در ایجاد محیط سالم شهری، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری مد ظله العالی و سیاست­های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

سید مهدی دوراندیش کارمند واحد شبستر و مسئولیت انتظامات واحد را بر عهده داشت.

 وی عضو شورای اسلامی شهر بندر شرفخانه در دو دوره 4 و 5 شوراهای اسلامی بود.

آدرس خبر در خبرگزاری آنا: http://www.ana.ir/news/301150

 

 


٠٩:٣٤ - چهارشنبه ١٠ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠٥١    /    تعداد نمایش : ١١٦٤خروج
© تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد شبستر مي باشد.