.
دانشگاه آزاد اسلامي واحد شبستر يکي از بزرگترين و توسعه يافته ترين دانشگاه هاي کشور
كسي كه عبادت هاي خالصانه خود را به سوي خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترين مصلحت را به سويش فرو خواهد فرستاد . حضرت زهرا سلام الله عليها **** دانايي توانايي به بار مي آورد ، و دانش دل کهن سالان را جوان مي سازد . حکيم فردوسي خردمند**** در روز قیامت چیزی سنگین تر از خوش اخلاقی در ترازوی اعمال بنده نیست. پیامبر اکرم (ص) **** ـ قالَ (صلى الله علیه وآله): مَنْ مَشى إلى مَسْجِد مِنْ مَساجِدِ اللّهِ، فَلَهُ بِکُّلِ خُطْوَه خَطاها حَتّى یَرْجِعَ إلى مَنْزِلِهِ، عَشْرُ حَسَنات، وَ مَحى عَنْهُ عَشْرُ سَیِّئات، وَ رَفَعَ لَهُ عَشْرُ دَرَجات.([2]) فرمود: هر کس قدمى به سوى یکى از مساجد خداوند بردارد، براى هر قدم ثواب ده حسنه مى باشد تا برگردد به منزل خود، و ده خطا از لغزش هایش پاک مى شود، همچنین در پیشگاه خداوند ده درجه ترفیع مى یابد.***** اخبار دانشگاه آزاد اسلامی شبستر را در تلگرام دنبال کنید ROIAUSHAB@ ****
چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

دعوت نامه

مراسم پایان سال و تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان و استادان 96

با عرض تبریک پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید نوروز خدمت همکاران عزیز به اطلاع می رساند مراسم پایان سال و تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان و استادان روز چهار شنبه 23 اسفند ماه در محل آمفی تئاتر مجتمع شماره 2 برگزار خواهد شد.
در این مراسم از زحمات یکساله کارکنان و استادان ارجمند تشکر و قدردانی نموده و همچنین از بازنشستگان در سال جاری نیز با اهداء جایزه و لوح سپاس تجلیل و سپاسگزاری خواهد شد. 
از فرزندان ممتاز کارکنان و استادان ارجمند نیز همچون سنوات قبل با اهداء لوح سپاس تشکرخواهد شد.
از تمام همکاران عزیز و محترمی که فرزندان دلبندشان موفق به کسب رتبه های برتر و ممتاز در سال تحصیلی گذشته شده اند تقاضا می شود تا 17 اسفند ماه  نسبت به ارائه کارنامه به همراه یک قطعه عکس سال جاری به روابط عمومی دانشگاه اقدام فرمایند.
 
 
 
 
 

 


١٤:٠٠ - سه شنبه ٨ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٣١٨٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٥١خروج
© تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد شبستر مي باشد.