.
دانشگاه آزاد اسلامي واحد شبستر يکي از بزرگترين و توسعه يافته ترين دانشگاه هاي کشور
كسي كه عبادت هاي خالصانه خود را به سوي خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترين مصلحت را به سويش فرو خواهد فرستاد . حضرت زهرا سلام الله عليها **** دانايي توانايي به بار مي آورد ، و دانش دل کهن سالان را جوان مي سازد . حکيم فردوسي خردمند**** در روز قیامت چیزی سنگین تر از خوش اخلاقی در ترازوی اعمال بنده نیست. پیامبر اکرم (ص) **** ـ قالَ (صلى الله علیه وآله): مَنْ مَشى إلى مَسْجِد مِنْ مَساجِدِ اللّهِ، فَلَهُ بِکُّلِ خُطْوَه خَطاها حَتّى یَرْجِعَ إلى مَنْزِلِهِ، عَشْرُ حَسَنات، وَ مَحى عَنْهُ عَشْرُ سَیِّئات، وَ رَفَعَ لَهُ عَشْرُ دَرَجات.([2]) فرمود: هر کس قدمى به سوى یکى از مساجد خداوند بردارد، براى هر قدم ثواب ده حسنه مى باشد تا برگردد به منزل خود، و ده خطا از لغزش هایش پاک مى شود، همچنین در پیشگاه خداوند ده درجه ترفیع مى یابد.***** اخبار دانشگاه آزاد اسلامی شبستر را در تلگرام دنبال کنید ROIAUSHAB@ ****
جمعه ٣٠ فروردين ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کلاس زبان انگلیسی دانش¬آموزان در لابراتوار زبان واحد شبستر.

در راستای تعامل دانشگاه و آموزش و پروش کلاس زبان انگلیسی 36 نفر از دانش آموزان دبیرستان 15 خرداد ساربانقلی در لابراتوار زبان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی با توجه به توانمندی­ها و امکانات آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی شبستر یکی از جلسات درس آموزش زبان انگلیسی دانش آموزان مقطع هشتم و نهم مدرسه 15 خرداد روستای ساربانقلی در لابراتوار آموزش زبان انگلیسی واحد شبستر برگزار شد.

این اولین گروه از دانش آموزان شهرستان بود که با دعوت این واحد دانشگاهی در جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان شهرستان با امکانات تخصصی آموزش زبان و تشویق این عزیزان به امر یادگیری زبان خارجه، مقرر شده است در طول هر سال تحصیلی یک جلسه درس زبان انگلیسی خود را با دبیر محترم مربوطه در لابراتور زبان این دانشگاه برگزار نمایند.

هدف از این امر، ایجاد  انگیزه ادامه تحصیل در سطوح دانشگاهی در بین دانش­آموزان و نیز آشنایی دانش ­اموزان با محیط ­های علمی و دانشگاهی و شیوه­ های نوین آموزشی است.

در کنار برگزاری کلاس زبان انگلیسی، دانش ­آموزان همچنین از آزمایشگاه فیزیک پلاسمای واحد بازدید کرده و  با توضیحات خانم دکتر شیوا شه شناس با مباحث فیزیک پلاسما آشنا شدند.

آدرس خبر در خبرگزاری آنا: http://www.ana.ir/news/353741
آدرس خبر در خبرگزاری ایسکانیوز: 

 


١٣:٢٠ - چهارشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٣١٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٧٣خروج
© تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد شبستر مي باشد.